Poďme na to!
interaktívne pouličné divadlo

Pouličné divadlo o dvoch nešikovných technických pracovníčkoch, ktorí svojím nadrozmerným náradím predvádzajú svoj veľmi osobitý prístup k práci.

Makač a Kutil sú dokonalí v každom technickom odbore. Sú však nemožní, neschopní, neznalí, ale za to smelí, nebojácni a určite odhodlaní.Bez akýchkoľvek znalostí a vedomostí sa pustia do opravy elektrického vedenia vo vašom meste, nájdu vodovodné potrubie, ktoré ešte len má prasknúť a posúdia pevnosť budovy ako nevyhovujúcu podľa zvuku tehál. Skrátka vyriešia všetko, čo vyriešiť treba.

Mysleli ste si, že na vašej akcii je všetko v poriadku? To ste na veľkom omyle, pretože najprv musia Makač a Kutil správne nastaviť vaše ozvučenie a odborne preveriť statiku konštrukcie pódia. Ale to je len začiatok!

Makač a Kutil sa bez zábran chytia akejkoľvek inej roboty. Pokosia trávnik pílkou na drevo, vymenia žiarovku verejného osvetlenia francuzákom, vynovia starú fasádu na nepoznanie a v prípade núdze môžu riadiť dopravu mamičiek s kočíkmi, či odmerať intenzitu plynového variča v bufete voltmetrom.

Naši páni majstri vaše problémy nehľadajú! Vaše problémy nájdu ich!

Potrebujete pouličné divadlo, nad ktorým budete nechápavo krútiť hlavou? Potrebujete na slovo vzatých odborníkov?

Tak neváhajte a zavolajte si naše neobyčajné predstavenie, plné humoru, veľkých rekvizít a komických kúskov Makača & Kutila!

Manažérka pre predaj inscenácie:


Ing. Ema Domonji

 0948 434 454
 ema@divadelnecentrum.sk

Video

 

Čas trvania predstavenia je približne 60 minút

Referencie

Mohlo by vás zaujímať:

Veľká rodinka

Veľká rodinka

interaktívna pouličná show

Rozprávkové ozruty

Rozprávkové ozruty

pouličná divadelná show v nadrozmerných maskách

Poďme na to!

Poďme na to!

interaktívne pouličné divadlo

Trojkolkári

Trojkolkári

pouličná show na nadrozmerných trojkolkách

Pik a Nik

Pik a Nik

originálna zábavná show pre deti