The Grimm Brothers

referencie predstavenia od pedagógov

Mgr. Eva Repková, ZŠ Jána Hollého Madunice

Dobrý deň, v utorok 19.5. sme sa na Vás veľmi tešili. Deti síce hlavne na to, že sa nebudú učiť, ale nakoniec boli veľmi milo prekvapené, čoho sa dočkali. My učitelia sme sa ich snažili , prostredníctvom vašich materiálov,  čo najlepšie  pripraviť a musím povedať, že sme sa pri tom aj dosť  zabavili, najmä mladšie deti.  Predstavenie bolo sprevádzané výbuchmi smiechu a tlieskaním, z čoho sme usúdili, že aj deťom sa páčilo, tak ako aj nám. Herci pôsobili veľmi profesionálne, po predstavení  ochotne pózovali a rozdávali autogramy, za čo im tiež ďakujeme.  A ak mám hovoriť za seba, ja som bola nadšená. Neunikol mi ani výchovný charakter príbehu (za deti neručím :-) ), rozhovory boli stavané tak, že im mohli naozaj porozumieť aj menšie deti, nechýbal ani kontakt s publikom. Skrátka sme strávili príjemné a vtipne dopoludnie s Grimmovcami. Ešte raz vďaka a dúfame, že sa ešte stretneme.

Mgr. Michalicová, ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice

Dobrý deň. Chcela by som poďakovať za super predstavenie, ktoré sa páčilo deťom, ale aj všetkým učiteľom. Herci boli výborní a zaujali menšie deti, aj tie najstaršie. Budeme radi, ak nám ponúknete nejaké predstavenie aj v ďalšom  školskom roku. Ešte raz ďakujem.

Mgr. Suchoňová, ZŠ Veľké Kostoľany

Dobrý deň, chcela by som sa Vám a Vášmu div.centru poďakovať v mene celej našej ZŠ za uskutočnené divadelné  predstavenie The Grimm Brothers dňa 20.marca 2015 v KD Veľké Kostoľany. Predstavenie sa žiakom i učiteľom veľmi páčilo, herci - úžasný výkon, angličtina bola pre deti  zrozumiteľná , aj materiály pred predstavením nám veľmi pomohli. Už teraz sa tešíme na daľšie Vaše predstavenie v budúcom školskom roku.

Mgr. Zuzana Račková, ZŠ Budmerice

Dobrý deň, velmi pekne dakujem, v menej nasej skoly, za uzasne predstavenie. Malo uspech nielen u nasich ziakov, ale i u nasich kolegov,aj napriek tomu, ze viaceri moji kolegovia neovladaju anglicky jazyk. Predstavenie budem urcite odporucat i ostatnym skolam. Detom sa predstavenie dokonca pacilo natolko, ze sa pytali, ci ho zopakujeme i na buduci skolsky rok☺...Ocenujem profesionalitu i zabavnu formu spracovania. Verim, ze niekedy v buducnosti budeme mat opat moznost zazit zabavne predstavenie vo Vasom podani. S pozdravom a prianim vsetkeho dobreho v buducnosti,

Mgr. Peter Palaga, ZŠ Dunajská Lužná

Vazeny pan Agricola, idem sa s Vami hned za horuca podelit s dojmami. Videli sme jedno fantasticke predstavenie, nadherne vystavane, s brilantnymi vykonmi, nesmierne putave, s akuratnou anglictinou, moderne v  tom najlepsom duchu, cize obsahujuce vsetko, co doba vyzaduje a tradicia nesie. Blahozelame a tesime sa na dalsie stretnutia, vyslovil som to uz osobne i hercom, radi sa k pozvaniam pre vas budeme vracat. Takisto sme vdacni za spatnu reakciu od hercov, ze mame nase deti boli skvele, vnimave i disciplinovane... Srdecne pozdravy vsetkym, vela zdaru celemu divadlu a tesime sa na dalsiu spolupracu.

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right