Puss in boots

referencie predstavenia od pedagógov

Mgr. Ingrid Petlachová, Súkromná ZŠ, Banská Bystrica

Dobrý deň, posielam Vám spätnú väzbu: Predstavenie sa nám veľmi páčilo, deti oslovilo. Striedali sa činnosti - piesne s hrou, použitie anglických fráz aj s následným prekladom, bolo to zábavné, reakcie detí boli pozitívne. Radi sa zúčastníme i budúci rok. Ak by bolo možné, dať do hry viac anglických jednoduchých fráz  ( týka sa to hry pre tie menšie deti - 1. stupeň), ktoré si tým veľa aj zopakujú , aj pochopia konverzáciu. Ale aj táto forma bola fajn, budem odporúčať aj kolegom z iných škôl. Ďakujeme veľmi pekne.

Mgr. Korňan, ZŠ Podzáhradná, Bratislava

Bol som s detmi na Puss in Boots a bolo to velmi mile a zabavne! Pesnicky dobre ozivili pribeh a dnes som pocul ako si ich niektore detska spievali... Co sa tyka anglictiny, uroven bola vhodne nastavena nieco nad uroven 4. a 5. rocnika, s ktorymi sme tam boli, bola velmi dobre zrozumitelna a pochopitelna, o to viac s podporou slovenciny. Preto sa chcem este pozriet na tie materialy, aby sme z predstavenia vramci follow-up vytazili maximum... Akurat na konci predstavenia som zostal trochu zmateny z pointy, ci teda je ten svet spravodlivy alebo nespravodlivy?... Ale myslienka, ze ked chceme nieco mat, musime preto nieco urobit mi zostava! Vdaka!

Mgr. Marta Kolcakova, ZS Sibirska, Bratislava

Dobry den, divadelne predstavenie sa nam velmi pacilo. Deti boli nadsene. Ocenovali vtipne uvodne slovo, scenu, vystupenia hercov. Obzvlast sa im pacil kostym kocura a vystupy pri kricku. Zaujal ich aj tanec zememeracky, v triede sa ho snazili zatancovat. Kladne hodnotime vyvazenost anglickeho a slovenskeho textu. Deti nemali problem s porozumenim. Detom sa velmi pacil aj kuzelnik a jeho kuzlenie. Obdivovali sme dobry napad s premietanim tienov. Vyborne sa tak dali znazornit premeny kuzelnika, rozne prostredia a ine. Dakujem za prijemny zazitok.

Mgr. Oslejová Beáta, ZŠ Jablonica

Dobrý den, popri školských povinnostiach som pozabudla, ze som vám chcela napísať, takže trochu neskôr píšem. Navštívili sme vaše predstavenie v Senici. Chceme sa vám podakovať za milé predstavenie, ktoré sa veľmi páčilo ako deťom, tak aj zúčastneným pedagogom. Tak ako minulý rok sme boli spokojní. Tešíme sa čo nám ponúknete nabudúce.

Mgr. Elena Múdra, Nám. L. Novomeského 2, Košice

Dobrý deň, predstavenie sa žiakom veľmi páčilo. Rôznorodosť dialektov a vtipné vetné spojenia prispeli k pobaveniu sa žiakov. Ocenili tiež niektoré veselé kostými ako i scény, kde boli zábavné prvky. Úroveň jazyka bol primeraný ich vedomostiam i schopnostiam porozumieť text. Taktiež sme pracovali s vašimi textami k predstaveniu, ktoré boli milým oživením vyučovacej hodiny.

Mgr. Danica Mičianiková, učitelia a žiaci  ZŠ, Námestie mládeže 17, Zvolen

Dobrý deň, ďakujeme Vám perfektne pripravené obidve  predstavenia. Výborné herecké obsadenie, scéna, efekty aj nápadité kostýmy. Latka bola postavená opäť vysoko aj v úrovni angličtiny/2. predstavenie./ a rozumne vyvážená slovenčina a angličtina v tom prvom predstavení.Ako každý rok obdivujeme aj tentokrát nápadité spracovanie klasickej rozprávky a príbehu o Petrovi. Veľmi sa tešíme  na ďalšie tituly.

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right