Little Red Riding Hood

referencie predstavenia od pedagógov

Mgr. Jana Hanuštiaková
ZŠ P. Dobšinského,Rim. Sobota

Dobrý večer, pani Agricolová,chceme Vám len poďakovať za fantastický výkon a prekrásny zážitok. Všetkým žiakom našej školy sa divadlo páčilo. Ja osobne som bola nadšená.Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

B.Oťapková
Cirkevná škola v Žiari nad Hronom

Dobry den, dnes boli nasi ziaci na predstaveni Little Red Riding Hood a odozvy nielen od žiakov, ale i pedagógov boli veľmi pozitívne. Vysoko hodnotíme anglicko - slovenské prevedenie, vtipnosť, edukačné i výchovné prvky, vhodnú improvizáciu hercov na reakcie detí. Myslíme si, že by toto predstavenie mohli vidieť aj starší žiaci. Chceme Vás povzbudiť do ďalšej tvorivej práce a prisľúbiť účasť na kvalitných anglických predstaveniach v budúcnosti. Odporúčame školám návštevu uvedenej rozprávky. Ďakujeme Vám za výbornú spoluprácu.

Little Red Riding Hood
E.Juríková, Gymnázium Šurany
píšem Vám a hercom Divadelného centra v mene všetkých žiakov a učiteľov Gymnázia v Šuranoch a chcem sa poďakovať za krásne, vtipné, poučné a bravúrne zvládnuté divadelné predstavenie Little Red Riding Hood. Do Vašej ďalšej práce Vám želáme veľa tvorivých síl a dobrých a vnímavých divákov.

Little Red Riding Hood
Ogureková, Súkromná ZŠ Bellamos Martin

no tak toto som necakala ani v sne, spolupraca s vami je naozaj vyborna. a to sa v dnesnej dobe ceni. My v tretom a stvrtom rocniku citame cervenu ciapocku v anglickom jazyku ako mimocitankove citanie a deti boli s vasho predstavenia naozaj unesene. a my ucitelky sme take nieco uz davno nevideli a to chodievame na vselico.v tretom rocniku nacvicujeme divadielko o snehulienke v anglickom jazyku takze sme sa od vas dnes aj vela naucili :+)) takze este raz velka vdaka a uz sa tesime na dalsie stretnutia s vami

Little Red Riding Hood
N. Jarábková, ZŠ Holíčska 50, Bratislava

v mene všetkých detí vám ďakujem za krásny zážitok na divadelnom predstavení Little Red.... Deťom sa veľmi páčilo, pretože to bolo vtipné, veselé a dobre zrozumiteľné pre žiakov 5. a 6. ročníka. Deti si obľúbili pesničky a celkom dobre si ich zapamätali.

Little Red Riding Hood
Renata Kunova, ZS Nejedleho, Spišská Nová Ves

chcela by som sa Vam touto cestou podakovat za uzasne predstavenie Little Red Riding Hood, ktore nadchlo mna aj deti. Zaroven Vas prosim, aby ste nas informovali, ak budete organizovat dalsie predstavenie.

Little Red Riding Hood
Anna Pálešová, učiteľka Aj, ZŠ s MŠ Ul.J.V.Dolinského, Martin 8

Chcela som Vám poďakovať za skvelé predstavenie, ktorého sme sa zúčastnili v utorok minulý týždeň v Kine 1.máj. Naozaj svieže dielko, dobré výkony hercov, veľmi dobrá zábava aj poučenie, pesničky super. Žiaci ich vďaka Vášmu CD poznali už dopredu a veľmi sa na ne tešili, mnohí spievali s Vami, len to nebolo počuť. Trochu som sa natrápila pri prepisovaní textov do podoby bez závažných chýb, ale stálo to za to. Príjemné a dobre načasované bolo aj doplnenie hry slovenským textom. Prajem Vám veľa elánu do ďalšej práce a veľa podobných skvelých kúskov.

Little Red Riding Hood
Eva Kulišková, ZŠ Námestie mladosti 1, Žilina - Hájik

chcem Vám poďakovať za to, že ste nám ponúkli možnosť zúčastniť sa na divadel.predstavení Little Red Riding Hood. Našim žiakom i nám učiteľom sa to veľmi páčilo, bolo to vtipné, živé, moderné a pritom zrozumiteľné po obsahovej aj jazykovej stránke. Veľmi nám pomohli aj materiály a CD, pretože sme mohli žiakov pripraviť. Tlmočte, prosím, naše poďakovanie aj hercom.

 

Little Red Riding Hood
Petra Mozerova, ZŠ Lučenec

Dobrý deň! Práve sme sa vrátili z vášho divadelného predstavenia. Bolo to fantastické, deťom aj nám učiteľkám sa veľmi páčilo. Bolo to zábavné a zároveň vzdelávalo. Pesničky z CD sme sa naučili dve, chcú však aj ďalšie. Ďakujeme za skvelý zážitok, pozdravujeme hercov, no najmä starú mamu.

Little Red Riding Hood
Ivanka Chytrá,ZŠ Na bielenisku 2, Pezinok

Boli sme dnes na Vašom predstavení Little Red Riding Hood a rada by som Vám v mene všetkých našich žiakov poďakovala za skvelý zážitok. Bol nezvyčajný najmä preto, že dnes bolo veľmi veterné počasie a Vašim hercom dnes šťastie  nebolo veľmi naklonené, lebo hneď po úvodnej piesni vypadla elektrina v celom Pezinku a sála Kulturáku, kde sme všetci sedeli, sa ponorila do tmy.Vaši herci to ale bravúrne zvládli a po kratučkej improvizácii odohrali celé predstavenie len v osvetlení mobilov z hľadiska a svojich. Decká sedeli ako peny (a smiali sa, lebo príbeh bol zábavný) a po predstavení všetci zhodne vyhlásili, že toto bolo najlepšie predstavenie, aké kedy videli a zažili.
A to, že tri osoby zvládli bez techniky tristo puberťákov, to si naozaj zaslúži obrovský potlesk.Odovzdajte, prosím môj - aj náš - obdiv a poďakovanie. Je naozaj zaslúžený.

 

NOVÁ REFERENCIA

5a47396a61575139636d566d58325a76636d306d624746755a7a3078

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right