John and Mary

referencie predstavenia od pedagógov

Aneta Klimová
Základná škola,Obrancov mieru 844/23, Detva

Dobrý deň,
chcela by som sa Vám poďakovať za perfektné vystúpenie John and Mary u nás v Detve. Žiaci boli nad mieru spokojní, vystúpenie bolo zábavné, žiaci rozumeli, pretože sa to odohrávalo aj v slovenčine aj v angličtine. Dokonca aj dnes mi ôsmaci vraveli, že sa im to veľmi páčilo. Zároveň sa Vám chcem poďakovať aj za prispôsobenie dátumu, ktorý ste museli vďaka nám prekladať.Ďakujem,s pozdravom Aneta Klimová

Ing. Kocúrová Žofia
SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zvolen

Chcem sa Vám úprimne poďakovať v mene mojich kolegov angličtinárov, ale hlavne našich žiakov. Všetci sme sa pobavili a vďaka milým hercom naši študenti mali pocit, že tej angličtine trochu rozumejú. Ešte raz pekne ďakujem a dúfam, že keď budete mať pripravené ďalšie predstavenie v angličtine, tak nás určite pozvete.

MGR.Pallerová
ZŠ Podzámska 35, Hlohovec

Chceme sa vam podakovat za predstavenia, ktore ste nam minuly utorok odohrali v Hlohovci. Deťom sa prestavenia veľmi pačili a aj učitelia si prišli na svoje. vase spracovanie je velmi zaujimave a napadite.Dakujem a tesime sa na spolupracu v bud. sk roku.

Ing. Gabriela Búriová
SOŠ - SZKI Nové Zámky

Veľmi sa nám páčilo Vaše predstavenie, aj tie predošlé a radi prijmeme pozvanie aj na ďalšie . Veľmi poziívne hodnotím aj to, že prikladáte aj zadania k nim, vlastne nám ušetríte kopu času . Skvelý plus bonus !

The true story about John and Mary
Mgr. Wagnerová, ZŠ s MŠ Sibírska, Bratislava

S čerstvými dojmami po predstavení The true story about John and Mary, ktoré nám dnes uviedli členovia Vášho Divadelného centra, si Vám dovoľujem vysloviť v mene všetkých žiakov našej ZŠ, prítomných na predstavení, úprimné poďakovanie. Herci bravúrne zvládli samotné predstavenie, aj s úvodným ospravedlnením za meškanie, žiaci boli počas *celého predstavenia* *vhodne motivovaní, pozorní,* aj napriek tomu, že v sále sme museli pred príchodom Vašich hercov požiadať o pridanie stoličiek. Ako vedúca sekcie Aj v územnom celku Bratislava Nové Mesto som predstavenie spropagovala na našej sekcii a videla som, že záujem bol aj z ostatných škôl. Prajem Vám veľa ďalších úspešných stretnutí s našou mládežou, potrebuje to ako soľ, veď k niečomu podobnému sa nedostáva.

The true story about John and Mary
PhDr. Iveta Janikovičová, ZŠ Šaľa

Veľmi sa mi páčilo Vaše predstavenie o Jankovi a Marienke v AJ, keď ste boli u nás v Šali. Aj naši žiaci boli mimoriadne spokojní. Preto mi napadlo, že by ste mohli ponúknuť predstavenie aj gymnáziu, ak to ešte nevideli. Veľmi to odporúčam. Ak budete vystupovať v Šali opäť, určite nám dajte vedieť.

The true story about John and Mary
Ing. Daniela Filová, učiteľka angličtiny, SOŠ Púchov

Vážení herci i Divadelné centrum, ďakujem veľmi pekne za vynikajúce divadelné predstavenie, ktoré ste pre našu školu, SOŠ v Púchove, odohrali v stredu, 18. 2. v priestoroch Domu kultúry, Púchov. Ďakujem za učiteľov i žiakov, všetkým nám sa divadelné predstavenie veľmi páčilo, čo ste určite zaznamenali aj z reakcií študentov počas predstavenia. Predstavenie bolo krásne zahrané, peknou angličtinou, ktorú si študenti takto mohli precvičiť.

The true story about John and Mary
Katarina Konecna Za Gymnazium Bytca

rada by som Vam a Vasim kolegom podakovala v mene studentov i vyucujucich Gymnazia v Bytci za skvele predstavenie The True Sory About John and Mary. Boli sme svedkami úžasnej laviny hereckeho umenia, vtipu, duchaplnosti a energie a to vsetko v anglickom jazyku, ktory na nasej malej skole patri k najoblubenejsim predmetom. Divadelne centrum nam pripravilo skvely zazitok, na ktory sme sa tesili a ktory dokonca predcil nase ocakavania. Predstavenie sme si uzivali od zaciatku do konca a kedykolvek budete mat v repertoari podobne, budeme radi, ak sa ho budeme moct zucastnit. DAKUJEME a prajeme vela radosti z Vasej zmysluplnej prace, ktora inym prinasa take nadherne zazitky.

The true story about John and Mary
učiteľky Antolikova a Gabriova, Cirkevná spojená škola, Humenné

Dobry den, velmi dakujeme za pekne predstavenie \\\"The true story about John And Mary\\\", pacilo sa ziakom aj nam ucitelom. Sala bola plna a kazdy mal miesto.

The true story about John and Mary
Daniela Valentová, Združená stredná škola stavebná, Vansovej 32, Prievidza

Chcem sa Vám poďakovať za všetkých našich študentov za úžasné divadelné predstavenie o Jankovi a Marienke v anglickom jazyku. Všetkým študentom aj učiteľom sa to veľmi páčilo. Študenti ocenili modernú formu rozprávky a boli hrdí na to, že rozumeli anglickému textu. Ja ako učiteľka anglického jazyka vysoko oceňujem jazykové spracovanie tohto známeho príbehu. Nepodceňovali ste diváka nevhodným, hlúpym prekladom, ale ste radšej text vhodne a vtipne zopakovali. Slovenský jazyk ste použili na prepojenie príbehu tiež veľmi vhodne. Ďakujeme za nevšedný zážitok a prajeme veľa chuti na spracovanie ďaľších príbehov, na ktoré sa určite radi prídeme pozrieť.

The true story about John and Mary
Dušan Miklovič, ZŠ Nevädzova 2, Bratislava

chcel by som len dodatocne podakovat za fantasticke predstavenie.A ak budete realizovat nieco dalsie alebo podobne,poprosit aj o poslanie ponuky.

 NOVÁ REFERENCIA

5a47396a61575139636d566d58325a76636d306d624746755a7a3078

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right