How the Grandpa pulled the Repka

referencie predstavenia od pedagógov

Mgr. Zuzana Vienerová, ZŠ s MŠ Podolie

Dobrý večer, chcela som zhrnúť dojmy žiakov z predstavenia a až potom Vám to preposlať, preto píšem neskôr. Mne osobne sa predstavenie páčilo, veľmi ma oslovila tieňohra, hercom bolo pekne rozumieť, čo ocenili najmä žiaci, pretože porozumeli celému textu. Samozrejme, predpripravili sme ich vďaka slovnej zásobe a materiálom ktoré ste nám poslali. Myslím, že to máte super  prepracované. A keďže sama hrám divadlo (činohru a momentálne aj bábkové, hoc len ochotnícky), všímam si nielen divadlo ako také, ale aj artikuláciu, scénu a všetko čo k tomu patrí. Nemôžem a ani nechcem nič vytknúť, lebo naozaj každá jedna vec mala svoje využitie. Herci majú veľmi príjemné hlasy, peknú angličtinu, čo je v tomto prípade veľmi dôležité. Nezostáva mi  nič iné iba Vám v mene svojich kolegov a žiakov našej školy poďakovať za krásne predstavenie a do budúcnosti Vám želáme veľa vydarených predstavení a spokojných divákov.

P.S. Prikladám vyjadrenia našich žiakov:

"Predstavenie sa mi páčilo, bolo vtipné a niečo som sa aj naučila. Rozumela som skoro všetkému. Jednoducho, super predstavenie."

"Predstavenie sa mi páčilo, ale minuloročné vystúpenie bolo zábavnejšie."

"Páčili sa mi niektoré scény, napr. tieňové divadlo."

"Predstavenie bolo zábavné, najkrajšie bolo, ako ťahali repku."

"Bolo to vtipné. Striedali sa tam angličtina so slovenčinou, ale minuloročné sa mi zdalo viac prepracované."

"Bolo to super a bol by som rád, keby na našej škole bolo viac takých predstavení."

"Vystúpenie bolo zábavné, smiešne a hlavne som sa naučila veľa nových anglických slovíčok ale aj som si niektoré zopakovala."

"Páčila sa mi tieňohra keď ťahali repku."

"Predstavenie sa mi veľmi páčilo, bolo to vtipné. Ale mohlo to byť aj dlhšie."

Myslím, že to hovorí za všetko. Ešte raz mockrát ďakujeme.

 

Mgr. Ivana Špániková, ZŠ Svinná

Dobrý deň, Celkové predstavenie bolo skvelé. Na vtipných hláškach z predstavenia sa budeme v triede ešte dlho zabávať. Žiaci boli nadmieru spokojní a vyhlásili,že to bolo najlepšie  predstavenie za celých 9 rokov na základnej škole. Takže úspech na 100% :)

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right