Ezop

Referencie predstavenia od pedagógov

Mgr. Ľuba Jarošová
ZŠ Medzilaboreckú, BA

Dobrý deň, chcem zareagovať na dnešné predstavenie "Ezop".....bolo to úžasné, skvelo vypracované, herci boli inikátni a rada by som s našimi deťmi navštívila ešte nejaké predstavenie.....veľmi ste mňa a mojich malých divákov oslovili. Zo srdca ďakujemeeeee.

Hlaváčová
ZŠ, Jahodnícka 1

Dobrý deň pani Ing. Lenka Očenášová, dňa 4.3. sme sa zúčastnili divadelného predstavenia EZOP. Na základe vyjadrení tr. učiteliek hodnotíme divadelné pradstavenie pozitívne, výborný výkon hercov udržal po celú dobu deti v pozornosti. Úvodný príhovor hercov nielenže navodil príjemnú atmosféru v sále, ale nenásilnou formou pôsobil na deti aj výchovne. Vhodne a primerane veku boli deťom poskytnuté aj poznatky súvisiace s bájkarom Ezopom. Deti mali pekný zážitok aj z rozprávok, páčili sa im kostýmy ale aj vtipné komentáre hercov. Môžete od nás tlmočiť poďakovanie všetkým tvorcom tohto divadelného predstavenia.

X. Ferenczyová
ZŠ, Dlhá, Nitra

Divadelné predstavenie, ktorého sme sa dnes zúčastnili bolo nielen veľmi poučným, ale podané veľmi krásnym zábavným spôsobom. Klobúk dolu pred šikovnosťou a talentom účinkujúcich hercov. Veselé pesničky veľmi pekne dopĺňali a premosťovali. Deti boli zaujaté a úžasne sa bavili! Predstavenie sa im veľmi páčilo.Srdečne ďakujeme za tento divadelný zážitok!


Anna Danižíková

ZŠ, Sídl.Stred, Považská Bystrica

Divadelné predstavenie EZOP bolo úžasné, deti aj pani učiteľky boli veľmi spokojné a objednáme si u Vás predstavenie aj nabudúce.Prajeme Vám veľa zdravia a ďalších takých krásnych predstavení pre deti.

Mgr.Hroncová

Divadelné predstavenie bolo poučné a zábavné a podľa reakcií detí môžem povedať, že skutočne zaujímavé. Vyhovovala nám tiež dĺžka a najma obsah, keďže práve na literatúre preberáme bájky. Hodnotím veľmi pozitívne.

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right