Eurotrip

referencie predstavenia od pedagógov

Eurotrip
Mgr. Eva Mäsiarová,zástupca riaditeľa, OA Dudova 4, Bratislava

Ďakujeme za sprostriedkovanie príjemného  zážitku z predstavenia Eurotrip.Opäť  chválili   učitelia aj žiaci.

ZŠ Karloveská 61, Bratislava, Mgr. Nemčovská

Dobry den,absolvovali sme predstavenie Eurotrip V Bratislave v Zrkadlovom haji, ktore zozalo velky uspech u ziakov ako aj ucitelov a chcem sa opytat na dalsiu moznu spolupracu. Este raz velmi pekne dakujeme za skvely zazitok a motivaciu ziakov a tesime sa na dalsie stretnutia.

Mgr. Mária Piecková, pieckova.szszilina@gmail.com
Stredná zdravotnícka škola v Žiline

Dobrý deň,chcem sa Vám poďakovať za možnosť navštíviť divadelné predstavenie EUROTRIP. Ako učiteľka som ocenila, že žiaci dostali nový impulz navštevovať hodiny angličtiny a že sa viac začali zaujímať aj o angličtinu, ktorá nie je výlučne iba na vyučovacej hodine. Taktiež výbornou pomôckou boli pracovné listy, ktoré sme rozoberali na hodinách pred aj po predstavení.Žiaci boli nadšení aj z toho, že porozumeli dialógom a deju, nielen kvôli slovnej zásobe, ktorú mali z pracovných listov, ale hlavne kvôli divadelnému spracovaniu a hereckým výkonom. Jediným nedostatkom zo strany žiakov boli prezentácie v angličtine, pretože podľa nich to bolo veľmi rýchlo nahovorené a niekedy nezrozumiteľné (hlavne kvôli hluku v sále).Na záver Vás chcem povzbudiť, aby ste vytrvali v tejto činnosti a už sa tešíme na ďalšie predstavenia z vašej dielne.

PaedDr. Zlata Csokasová
Základná škola, Prostějovská 38, Prešov

S divadelnym predstavenim Eurotrip sme boli velmi spokojni, u ziakov to malo velky ohlas.S nadsenim sa vyjadrovali k samotnemu obsahu predstavenia. Ziaci ocenili vtipnost, spontannost hercov a potesilo ich, ze dokazili porozumiet anglicke casti. Z informacii o krajinach si vedeli vybrat zakladne fakty. Cenime si Vasu pracu a urcite sa radi zucastnime na dalsom Vasom predstaveni.Tolko slova mojich kolegyn a ziakov o prestaveni. tesime sa uz na dalsie. Vela uspechov pri Vasej praci.

Mgr. Maxinová
ZŠ Malonecpalská 37 Prievidza

Predstavenie Eurotrip sa žiakom aj nám učiteľom páčilo,hercom patrí uznanie za zvládnutie dynamického deja. Naši ôsmaci a deviataci mali problém s porozumením sprievodného slova k prezentáciám o krajinách- tempo, splývavá výslovnosť. Sme radi, že zachytili kľúčové informácie. Veľmi sme sa tešili na prezentáciu o Litve,máme v triede nového žiaka z Litvy, nám to priblížilo jeho rodnú krajinu a jemu sa určite vynorili spomienky.Vďaka.Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.

Mgr. Juríčková
OA,Veľký Meder, Bratislavská 38

Predstavenie Eurotrip bolo skvelo spracovane, ako aj minulorocny Jack & Joe, studenti si predstavenie uzili a odniesli si pekne zazitky. Oproti minulorocnemu predstaveniu tu sice bolo menej anglictiny, ale kedze nasa skola ma aj vyucovaci jazyk madarsky, studenti mohli naraz rozvijat svoje jazykove zrucnosti v dvoch jazykoch.
Este raz Vam velmi pekne dakujem a dufam, ze aj buduci rok budeme mat moznost zucastnit sa Vasho predstavenia.

Ing. Gabriela Búriová
SOŠ - SZKI Nové Zámky

Veľmi sa nám páčilo Vaše predstavenie, aj tie predošlé a radi prijmeme pozvanie aj na ďalšie . Veľmi poziívne hodnotím aj to, že prikladáte aj zadania k nim, vlastne nám ušetríte kopu času . Skvelý plus bonus !

 

Mgr. Meliorisová Eva
ZŠ ul. M.R.Štefánika 51 Trebišov

Dobrý deň, už hneď po predstavení som poďakovala vašim hercom za vydarené predstavenie. Zvlášt potešil mňa aj kolegov fakt, že sa chytili aj naši otravní deviataci, ktorí majú ku všetkému výhrady. Výborne sa zábavali na predstavení, boli aktívni a nevyrušovali hlúposťami. To bolo pre nás prekvapenie a tak isto som to hneď povedala vašim hercom. A s predstavením boli všetci žiaci spokojní aj v nasledujúcich dňoch, keď sme sa o ňom bavili na vyučovacích hodinách. Bolo to svieže, aktuálne, vhodné pre všetky vekové i vedomostné skupiny .

 

Eurotrip
Mgr. Lenka Behríková, ZŠ, Slovanská 1415/7, Považská Bystrica

Dovoľte mi touto cestou poďakovať za veľmi pekné a vydarené divadelné predstavenie. Páčila sa nám myšlienka, spracovanie aj výkon hercov. Reakcia detí a kolegýň bola veľmi pozitívna a všetci žiaci sa tešia na ďalšie slovensko-anglické divadielko. Doteraz sme boli so všetkými predstaveniami veľmi spokojní. Odovzdajte prosím naše poďakovanie aj účinkujúcim.Ďakujem!

Eurotrip
Mgr. Helena Žigová,ZŠ Dulovce
Som učiteľka  anglického jazyka na ZŠ v Dulovciach a bola som s mojimi žiakmi na vašom predstavení  Jack and Joe minulý školský rok.Žiakom aj mne sa predstaveni veľmi páčilo a som rada, že sa môžem zúčastniť nového predstavenia EUROTRIP, ktorý ma obsahovo zaujal ešte viac ako predošlý.Musím sa vám pochváliť, že po návšteve predstavenia minulý rok sme sa v škole po 3 dňoch od vystúpenia rozprávali o obsahu po anglicky a žiak, ktorý máva na vysvedčení4 sa sám prihlásil, že chce povedať o čom to bolo a všetko mi krásne sám porozprával. Všetci sme ho s úžasom počúvali a nemohla som ho neodmeniť krásnou známkou :-)

 

 

NOVÁ REFERENCIA

5a47396a61575139636d566d58325a76636d306d624746755a7a3078

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right