The Egg on the trip

referencie predstavenia od pedagógov

Mgr. Zuzana Vienerová

Predstavenie sa nám veľmi páčilo a to nielen žiakom,ale aj mojim kolegom. Herci bolo veľmi vtipní, perfektne narábali s hlasom, bola použitá pekná, zrozumiteľná angličtina, takže bolo to nad moje očakávania. Dúfam, že aj v budúcnosti budeme mať ešte možnosť zhliadnuť nejaké vaše predstavenia.

Michal Páleník
ZŠ Hrnčiarovce

Dobrý večer,predstavenie sa páčilo a aj učitelia, ktorým sa nepozdávala zostava žiakov mi dnes hovorili, že predstavenie bolo milé, zábavné a angličtina bola zrozumiteľná. Žiaci sa poväčšine vyjadrovali pozitívne. Očakávania to určite splnilo-výborní herci a uvažujem, že vás znovu oslovím.

The Egg on the trip
Miroslava Moravčíková,Základná škola Strečno

Dobrý deň,chcem Vám veľmi pekne poďakovať za perfektné predstavenie, ktoré sa veľmi páčilo všetkým deťom i učiteľom. Skvelou, vtipnou a  hravou formou sprostredkovaný anglický jazyk, výborní herci.Ešte raz ďakujem za príjemný kultúrny zážitok a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

The Egg on the trip
Gabriela Feňová, ZŠ s MŠ, ul. I. Bukovčana, Bratislava

Dovolte mi, aby som sa Vam podakovala za krasne babkove divadielko, ktore bolo odohrane na nasej skole 22.1.2008. Vyborne ohlasy nie len od deti ale aj ucitelov vam chcem aspon touto cestou sprostredkovat a uz teraz sa tesime na nase dalsie stretnutie. Bola som informovana, ze sa pripravuje dalsia rozpravka v anglictine, ktoru by sme si tiez velmi radi opat pozreli - vypoculi.

The Egg on the trip
M. Poracova, Súkromná ZS Dneperska, Kosice

chcem sa Vam touto cestou velmi pekne podakovat za divadelne predstavenie, kotre ste nasim malym ziakom 7.11. v Kosiciach sprostredkovali. Aj ked som sa ho osobne nezucastnila, rekcie kolegov a deti, ktore sa ku mne dostali boli natolko pozitivne, ze mi neda neposkytnut Vam spatnu vazbu. Skutocne sa im to vsetkym ohromne pacilo, tak Vam v ich i svojom mene dakujem.

The Egg on the trip
Mgr. Martina Otrisalova, Gymnazium Ladislava Novomeskeho v Senici

dovolujem si vyjadrit velku spokojnost s divadelnym predstavenim Ako islo vajce na vandrovku, ktoreho sme sa nedavno zucastnili s nasimi studentami z rocnikov Sekunda a Tercia. Divadlo bolo velmi pekne a vtipne spracovane a vyborna anglictina bola bez problemov zrozumitelna aj mladsim studentom. Velmi radi sa zucastnime aj inych predstaveni v anglickom jazyku organizovanych Vasim Divadelnym centrom. Prajem Vam za nasich ucitelov a studentov anglictiny vela uspechov a elanu do dalsej prace.

The Egg on the trip
Jakubcová Martina, ZŠ Nová Baňa

Ďakujeme veľmi pekne za krásne predstavenie. Bolo to veľmi pekné a deťom sa to tiež veľmi páčilo. Sme radi, že ste nám niečo takéto ponúkli. Ešte raz ďakujeme.

The Egg on the trip
Eva Kubova ZS s MS Zilina

rada by som Vam podakovala za sprostredkovanie predstavenia v anglickom jazyku Ako islo vajce na vandrovku. Predstavenie sa nam velmi pacilo, bolo velmi zaujimavo spracovane, pomohli nam frazy a slovna zasoba, ktoru ste nam poslali. Aj napriek tomu, ze sa na predstaveni zucastnili ziaci druheho, tretieho a stvrteho rocnika, nebol problem s porozumenim textu. Herci velmi zaujimavo komunikovali s detmi a motivovali ich k pozornemu pocuvaniu. Aj v buducnosti privitame iny druh predstavenia v anglickom jazyku.

 

 

NOVÁ REFERENCIA

5a47396a61575139636d566d58325a76636d306d624746755a7a3078

1_banner-cvicenia

3_banner-2018-right