Referencie našich predstavení
Divadelné centrum - profesionálne neštátne divadlo

Jack and Joe

chcem podakovat za pekne divadelne predstavenie, bolo to velmi dobre urobené, pácilo sa to aj detom aj ucitelom. Dakujeme.

Kleinova, ZS D. Savia Zvolen

Jack and Joe

My učitelia i žiaci sme boli veľmi spokojní s typom i úrovňou predstavenia a radi by sme v budúcnosti pokračovali v tomto druhu spolupráce. Ďakujeme za príjemný zážitok a tešíme sa na ďalšie divadlo.

D.Belušková, SOŠ Prievidza

Jack and Joe

Ďakujeme za príjemný zážitok z divadelného predstavenia Jack a Joe zo dňa 16. novembra v Bratislave v DK Zrkadlový háj.Podľa vyjadrenia angličtinárok bolo toto predstavenie pre našich žiakov ešte podnetnejšie ako minulý rok, a tak sa tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v predstaveniach v ANJ.

Mgr. Eva Mäsiarová, OA Dudova 4, Bratislava

Jack and Joe

22.novembra sme v Prievidzi so studentami Spojenej piaristickej školy videli Vaše divadelné predstavenie Jack and Joe. Malo velmi dobrý ohlas medzi študentami. Ja som ako učitelka angličtiny videla aj Vaše predstavenie o Jankovi a Marienke. Aj to bolo výborné. Sú velmi dobre prepracované, aj prvé aj druhé oslovuje dnešných mladých a velmi vhodnou formou im dávkuje anglický jazyk. V tomto druhom predstavení ste ukázali, kolko vela práce ste na sebe spravili, lebo to bolo ešte viac premyslené po všetkých stránkach - jazykovej, metodickej, výrazové formy.

Daniela Valentová, Spojená piaristická škola, Prievidza

Jack and Joe

v prvom rade by som Vám chcel poďakovať za divadelné predstavenie Jack and Joe, ktorého sme sa zúčastnili dňa 2. 12.10, bolo naozaj dobré, čo môžem potvrdiť spokojne aj za našich študentov. Doposiaľ som sa zúčastnil Vašich troch predstavení v Bratislave, ale toto bolo naozaj vtipné s hudbou, tancom a myslím si scénami, ktoré boli blízke študentom strednej školy. Ak by som mohol podať informáciu, keby sa v takomto duchu konali aj nasledujúce pripravované predstavenia, čiže aj s hudbou a spevom, tu sa nám páčilo spojenie rockovej hudby a rapu, čo je súčasnej mládeži a najmä tej "bratislavskej" blízke, to je len tak na okraj. Tak ešte raz veľmi pekne ďakujeme bolo to fajn a tešíme sa na ďaľšie predstavenie.

Mgr. Erik Špaňo, SOŠ Ivanská cesta 21, 823 75 Bratislava

Jack and Joe

Predstavenie bolo SUPER!!! Deckám sa velmi páčilo, že bolo vtipné a stale sa tam nieco dialo. Aj ked vsetkemu nerozumeli, pohopili dej, zabavili sa a zbytok sa ma vypytovali na hodine. tak sme sa potom o tom rozpravali a dovysvetlovali. najviac im utkvela smiesna výslovnost - thirty a mashroom, samovrah v metre, no a aj motorka a cernosský spevak. decka same povedali, ze sa to oplatilo a nelutuju, ze isli, lebo mali zazitok z ucenia sa anglictiny inak. My sme tam boli 3 pani ucitelky a vsetky sme sa zhodli, ze ste uzasni a sme radi, ze nieco take robite.

Andrea Chomová, ZŠ Senica

Jack and Joe

chcem Vám poďakovať za dnešné vystúpenie. Nám vyučujúcim sa veľmi páčilo, ako po stránke výchovnej tak i divadelnej. Oceňovali sme herecké výkony aj zaujímavú scenografiu. Názory žiakov ešte monitorujeme, ale zo skúseností vieme, že u adolescentov sa dočkáme skôr kritiky ako chvály. Dôležité je, že sa väčšina dobre bavila. Mne osobne ako učiteľke AJ sa najviac páčila scéna v metre.

Ing. Daša Hronská, PaSA Bratislava

Jack and Joe

Veľmi sa nám páčilo, bolo vtipné, veľmi dobre zrozumiteľné, krásne výkony hercov. Na predstavenie sme zobrali len žiakov 9. triedy, ale určite by rozumeli aj siedmaci.

Magdalena Tomková, Riaditeľka ZŠ Jablonica

Jack and Joe

Dobrý večer pani Štefancová, chcem sa Vám iba poďakovať za úžasné divadelné predstvenie v Poprade. Už dlho som nebola so žiakmi na takomto divadelnom predstavení. Celý čas dávali pozor a naozaj ich zaujal dej. Pripravili ste to na vysokej profesionálnej úrovni a s poriadnou dávkou humoru, ktorý oslovil aj naších žiakov. Ešte dva dni po predstavení sa smiali z prízvuku na "thirty-three" a "chelp me". Chcem Vás len poprosiť v každom prípade ma kontaktujte ak ešte budete mať cestu s vystúpením v Poprade. Divadlo zaujalo aj moje kolegyne a tiež sa vyjadrili, že už dlho neboli na predstavení, ktoré by ponúklo tak veľa našim žiakom.Ďakujem že robíte tak veľa a teším sa na ďašie pozvanie.

Poprad Jarná 3168/13 ZŠ, Mgr. Gariela Krížovská

Jack and Joe

Dobrý deň, v štvrtok 5. 5. sme sa zúčastnili vášho divadelného predstavenia Jack and Joe.Zhodli sme sa v tom, že by sme vám chceli napísať niekoľko našich postrehov.Myslíme si, že toto predstavenie je viac vhodné pre stredné školy ako pre ZŠ. Nielen vzhľadom na použitú gramatiku a frázy, ale aj na pochopenie súvislostí (hippies, prezidentov príhovor...).Ako učiteľky cirkevnej školy sme si uvedomovali, že nie všetky prvky sú vhodné pre našich žiakov – napr. pieseň prezentovaná „Big Daddym“.Oceňujeme pozitívne prvky – (resume jednotlivých častí, balíčky SZ, poukázanie na nesprávnosť negatívnych prejavov v správaní postáv, ...)Napriek našim určitým výhradám veríme, že sa v budúcnosti stretneme na niektorom z vašich vystúpení.

Mgr. Hana Luptáková, ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, Žiar Nad Hronom

Jack and Joe

Divadlo bolo skvelé, ďakovala som tým hercom hneď po predstavení. Veď nakoniec naša dlhoročná spolupráca je vizitkou Vašej práce. Ešte raz ďakujem a pekný deň.

Mgr. Dáša Minichová, Prievidza Rastislavova 416/4

Jack and Joe

Pani Štefancová, pozdravujem z Levoče a zároveň Vám touto cestou ďakujem za seba, svojich kolegov angličtinárov a samozrejme i za študentov na dnešný príjemný zážitok z divadelného predstavenia Jack & Joe. Takéhoto podujatia sme sa zúčastnili po prvý raz, ale verím že nie naposledy. Všetkých nás vystúpenie pobavilo, ocenili sme herecké výkony, jazykové podanie, ako aj zaujímavú scénu. Tešíme sa na Vaše ďalšie zaujímavé predstavenia. Ak budete mať niečo nové v ponuke, určite sa ozvite, radi prídeme!

Mgr. Gabriela Meluchová, Stredná pedagogická škola, Bottova 15A, Levoča

Jack and Joe

Som učiteľka anglického jazyka na ZŠ v Dulovciach a bola som s mojimi žiakmi na vašom predstavení Jack and Joe minulý školský rok.Žiakom aj mne sa predstaveni veľmi páčilo a som rada, že sa môžem zúčastniť nového predstavenia EUROTRIP, ktorý ma obsahovo zaujal ešte viac ako predošlý.Musím sa vám pochváliť, že po návšteve predstavenia minulý rok sme sa v škole po 3 dňoch od vystúpenia rozprávali o obsahu po anglicky a žiak, ktorý máva na vysvedčení4 sa sám prihlásil, že chce povedať o čom to bolo a všetko mi krásne sám porozprával. Všetci sme ho s úžasom počúvali a nemohla som ho neodmeniť krásnou známkou :-)

Mgr. Helena Žigová,ZŠ Dulovce

Jack and Joe

Dobrý deň, už hneď po predstavení som poďakovala vašim hercom za vydarené predstavenie. Zvlášt potešil mňa aj kolegov fakt, že sa chytili aj naši otravní deviataci, ktorí majú ku všetkému výhrady. Výborne sa zábavali na predstavení, boli aktívni a nevyrušovali hlúposťami. To bolo pre nás prekvapenie a tak isto som to hneď povedala vašim hercom. A s predstavením boli všetci žiaci spokojní aj v nasledujúcich dňoch, keď sme sa o ňom bavili na vyučovacích hodinách. Bolo to svieže, aktuálne, vhodné pre všetky vekové i vedomostné skupiny .

Mgr. Meliorisová Eva - ZŠ ul. M.R.Štefánika 51 Trebišov

Jack and Joe

Veľmi sa nám páčilo Vaše predstavenie, aj tie predošlé a radi prijmeme pozvanie aj na ďalšie . Veľmi poziívne hodnotím aj to, že prikladáte aj zadania k nim, vlastne nám ušetríte kopu času . Skvelý plus bonus !

Ing. Gabriela Búriová - SOŠ - SZKI Nové Zámky

Jack and Joe

Chcela by som sa Vam a Vasim uzasnym hercom podakovat za skvele predstavenie a divadelny zazitok v mene celeho ucitelskeho kolektivu na ZS Lachova/ a to myslim aj nejazykarov/ a samozrejme aj v mene nasich ziakov!!! Bolo to perfektne!!! Prajeme Vam veeela uspechov a tesime sa na Vas aj buduci rok!!! Ďakujem

Mgr. Mačadyová - Bratislava-Petržalka Lachova 1 ZŠ

Jack and Joe

Dobrý deň,včera som bola celý deň taká happy z toho Vášho predstavenia a zážitkov o ktoré sme sa delili so žiakmi a kolegami, že mi nevyšiel čas napísať Vám.Dakujem veľmi pekne, užili sme si to všetci, klobúk dolu pred talentovanými umelcami, ktorí nám svojou troškou tiež prispeli k slávnostnej atmosfére Vianoc a dali nám tento darček. Žiaci boli nadšení, že rozumeli a myslím, že to bolo pre nich aj motiváciou do ďalšieho štúdia AJ. Škoda len, že na poslednú chvíľu vypadlo cca 25 žiakov pre rôzne dôvody, ale myslím, že sálu sme naplnili a banovať môžu len tí, čo Vaše predstavenie nevideli. Ďakujem ešte raz a tešíme sa na budúci rok.Pekné sviatky a radosť v osobnom aj pracovnom živote v Novom roku prajem celému kolektívu.s pozdravom Jarmila Ružičková.

Jarmila Ružičková - OA,Dlhá 256/10, Senica

Jack and Joe

Dobry den p.Ing.Stefancova, Reagujem na vasu vyzvu ohladne divadelneho predstavenia.Nasa skola sa zucastnila na vasom predstaveni po treti krat,boli sme velmi spokojni ako aj predosle roky.Ziakov to zaujalo,mali kulturny ako aj jazykovy zazitok,na vyucovacich hodinach sme este pracovali s doplnkovym materialom,ktory ste mi zaslali.Ziakov to bavilo venovat sa cudziemu jazyku hravou formou - doplnovackami,tajnickami...ktore korespondovali s tym,co videli nazivo pocas predstavenia.Tesim sa na dalsiu spolupracu buduci skolsky rok.

Mgr.Stefan Dikan - ZS SNP Galanta

Jack and Joe

Dobry den pani Ing. Štefancová,Dna 7.03. 2013 sme sa zucastnili Vasho divadelneho predstavenia "Jack & Joe“, ktore sa pacilo nielen pedagogom, ale aj samotnym studentom. Priznam sa, mala som trochu obavy z toho, ze sa budu nasi studenti nudit a nebudu rozumiet dialogom, ale zbytocne, pretoze boli velmi fascinovani ci uz samotnym dejom alebo zrozumitelnou anglictinou.Napriek tomu, ze som sa o tomto predstaveni dozvedela na poslednu chvilu, som rada, ze sa mohli na nom zucastnit aspon niektore triedy, ktore nemali prakticke vyucovanie.Ak budete realizovat dalsie predstavenia, prosim o skore informovanie a zaslanie ponuky.Este raz dakujeme za skvely zazitok a prajeme este vela podobnych kreativnych vystupeni!

Mgr. Ľubomíra Ilková - SOŠ strojnícka Kysucké Nové Mesto

Jack and Joe

Jack and Joe ( level 1 a level 2 ) Obe predstavenia boli uzasne...ziakom sa pacili, najma starsim lebo viac rozumeli, ale dokonca sa pacili sa aj kolegom, ktori sa sice museli zucastnit nasilu ako dozor, napriek tomu, ze po anglicky nevedia skoro nic sa zabavali az az. dakujeme velmi pekne este raz :)

Mgr.Marta Kačuňová - Sečovce Obchodná 5 ZŠ

Jack and Joe

Jack and Joe Jackpot ( level 2 ) Dobrý deň,chcela by som sa veľmi pekne podakovať za vydarené divadelné predstavenie Jack and Joe, ktoré ste odohrali včera u nás. Žiakom i pedagogom sa predstavenie veľmi páčilo, poučné i zábavné zároveň, ja osobne chválim za fantastický herecký výkon.Dakujeme veľmi pekne ešte raz a tešíme sa už teraz na nové predstavenie. Veľa úspechov.

PhDr. Ivana Suchoňová - ZŠ Veľké Kostoľany

Jack and Joe

Dobrý deň, ďakujeme za krásny umelecký zážitok, píšem Vám aj v mene žiačok: Predstavenie bolo poučné, ale aj zábavné. Vôbec nebolo ťažké porozumieť tomu, čo herci rozprávali. Veľmi nápomocné boli aj kľúčové slová pred scénkami. Veľmi sme si to užili.

žiačky IV.ZŠ Komenského 1, Michalovce - uč. PaedDr. Ľubica Šaffová

Jack and Joe

Dobry den, chcela by som sa Vam v mene nasich ziakov podakovat za prijemny umelecky zazitok. Divadelne predstavenie sa ziakom aj ucitelom velmi pacilo. Dufam, ze budeme mat prilezitost pozriet si niekedy v buducnosti dalsie. Tesim sa na dalsiu spolupracu

p.Hudymacova - Michalovce Tehliarska 2 SOŠ

Jack and Joe

Náš prvý deň po jesenných prázdninách sa začal veselšie ako inokedy. Zúčastnili sme sa anglicko-slovenského divadelného predstavenia Jack and Joe II. – Jackpot v kine Hviezda.Žiaci druhého, tretieho a štvrtého ročníka sa výborne zabavili na príbehu dvoch bratov, jednovaječných dvojičiek, ktorí sa rozhodli zúrodniť pôdu po nebohom strýkovi Georgovi. Počas predstavenia žiaci spoznali viaceré zaujímavé postavičky amerického vidieka a prežívali s nimi rôzne vtipné situácie ako oranie poľa „motoóuračkou“, fatamorgánu s kaktusom, vystúpenie Big Daddyho, či výhru jackpotu a následnú krádež výherného žrebu. Všetkým žiakom sa predstavenie veľmi páčilo a týmto príjemným spôsobom si upevňovali svoju znalosť anglického jazyka. Veľmi sa tešíme, že naši žiaci rozumeli dialógom hercov v anglickom jazyku a aktívne sa zapájali do deja.

PaedDr.Adela Melišeková Dojčanová - Súkr. ZŠ Besst, Trnava, Limbová 3

Jack and Joe

Dobrý deň,chcela by som sa Vám poďakovať v mene žiakov aj učiteľov našej školy za Vaše divadelné predstavenie. Tak ako minulého roku sa nám predstavenie veľmi páčilo. Malú pripomienku by sme mali k levelu 1, ktorý bol pre žiakov 3. - 5. ročníka dosť náročný a deti nerozumeli, aj keď boli na slovnú zásobu vopred pripravení. Napriek tomu Vás chcem poprosiť, aby ste mi dali vedieť, keď budete mať v ponuke ďalšie predstavenie.

Mgr.Levická, - ZŠ Mirka Nešpora, Prešov

Jack and Joe

Dobrý večer, chceli by sme sa poďakovať za dnešné predstavenie, ktoré bolo naozaj super. Tak, ako učitelia aj deti sa zabavili. Čo sa týkalo úrovne anglického jazyka môžem povedať, že to bolo vynikajúce, zrorumiteľné a pochopiteľné. Aj tie deti, ktoré všetkému nerozumeli si pochvaľovali, pretože si obsah dokázali odvodiť z hereckých výkonov a gest.Takže ešte raz ďakujeme a pri ďalšej možnej príležitosti určite opäť využijeme.

PaedDr.Zuzana Študencová - ZŠ, Jarovnice